logo activity szkoła pływania Kasia Hutny
Treningi lekkoatletyczne, Żoliborz - Activity

Treningi lekkoatletyczne, Żoliborz

2.10.2013

Treningi lekkoatletyczne, Żoliborz

Czy z nadejściem jesieni maleje Twoja ochota na bieganie? Jeśli tak - zapraszamy Cię na treningi do ciepłej sali. Jeśli nie - zapraszamy Cię tym bardziej.

Jesień i zima to znakomita pora, aby popracować nad elementami potrzebnymi każdemu dobremu biegaczowi, na które nie ma czasu wiosną i latem, bo się... biega. Niby każdy biegający wie, że trzeba np. wzmacniać mięśnie stabilizujące stawy, by zminimalizować ryzyko kontuzji, ćwiczyć koordynację i elastyczność mięśniową i pracować nad techniką biegania, by poprawiać swoje wyniki. Ale mało kto to robi.

Nasze treningi lekkoatletyczne pozwolą to nadrobić. Ich główne cele to m.in.:

  • poprawa ogólnej kondycji
  • wyrobienie poprawnych nawyków treningowych, min. rozgrzewki i rozciągania (ZDJĘCIA)
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji poprzez wzmocnienie mięśni stabilizujących stawy
  • poprawa koordynacji, siły, elastyczności i wytrzymałości mięśniowej
  • nauka poprawnej techniki biegowej
  • poprawa szybkości, wytrzymałości i siły biegowej
  • wzmocnienie partii ciała wspomagających bieganie - grzbiet i brzuch

Dla kogo są przeznaczone treningi lekkoatletyczne?

Treningi są przeznaczone dla wszystkich miłośników biegania, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzi je Asia Gomolińska, licencjonowana fizjoterapeutka, pięcioboistka nowoczesna, uprawiająca sport od ponad 12 lat.

Gdzie i kiedy są treningi lekkoatletyczne?

Treningi lekkoatletyczne odbywają się w każdą sobotę w godzinach 9:00 - 10:00 na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 65 na Żoliborzu, przy ul. Mścisławskiej 1 (tuż przy OSiR Żoliborz). Zaczynamy już w sobotę 5 października.

Ile kosztuje udział?

W spotkaniach bierzemy udział wykupując miesięczny abonament w cenie 80 zł za 4 spotkania lub pojedynczy udział za 25 zł (20 zł - w październiku 2013). Opłaty wnosimy na miejscu gotówką. Opłata abonamentowa jest transferowalna, czyli można ją scedować na rodzinę, przyjaciół, znajomych lub nieznajomych.

comments powered by Disqus