logo activity szkoła pływania Kasia Hutny
ZAPRASZAMY na wakacje - Activity

ZAPRASZAMY na wakacje

19.05.2017

ZAPRASZAMY na wakacje

Świetna zabawa, sporty wodne, gry terenowe i zespołowe, elementy ratownictwa, leśny survival, triathlon, park linowy, wycieczki rowerowe.

Wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat (oraz samodzielne sześciolatki) zapraszamy na nasz letni obóz rekreacyjno-sportowy nad jeziorem Białym na Polesiu Lubelskim. Będziemy się świetnie bawić i spędzać czas na sportowo.

Sportowe zajęcia będą dopasowane do możliwości każdego dziecka w taki sposób, aby się ono rozwijało i jednocześnie dobrze bawiło. Ducha współpracy w grupie rówieśników będziemy rozwijać w różnych aktywnościach zespołowych: grach i zabawach, zawodach Activity SUPERKID, podchodach i zajęciach survivalowych w terenie. Wiele emocji dostarczą zawody triathlonowe Activity IRONKIDS. Na mniej sprzyjającą pogodę planujemy zajęcia plastyczne, gry planszowe, zajęcia sportowe pod dachem czy letnie kino. Każdy uczestnik obozu dostaje pamiątkową koszulkę i czapkę. Dla laureatów konkurencji i zawodów będą medale i puchary.

Jedno jest pewne - będziemy się świetnie bawić przy każdej pogodzie!

Planowane zajęcia i atrakcje

 • sporty wodne: kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe
 • pływanie z elementami ratownictwa wodnego - udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej na lądzie i w wodzie, opatrywanie ran, sposoby holowania poszkodowanych, nauka używania sprzętu ratowniczego i pływania na łodziach wiosłowych.
 • BYĆ JAK BEAR GRYLLS - zajęcia survivalowe w lesie i nad wodą
 • leśny survival Activity SUPERKID (zawody survivalowe typu RUNMAGEDDON dostosowane do dzieci)
 • zawody Activity IRONKIDS (triathlon dla dzieci)
 • dodatkowe atrakcje - wizyta w parku linowym
 • ognisko z kiełbaskami i piankami
 • podchody, zabawy integracyjne
 • gry i zabawy na kąpielisku
 • gry i zabawy zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kampa)
 • wycieczki rowerowe - będziemy poruszać się po leśnych duktach i ścieżkach rowerowych (dzieci zabierają swoje rowery i kaski)

MIEJSCE: ośrodek PLUS, Okuninka, nad jeziorem Białym przy Sobiborskim Parku Narodowym. Ośrodek o dobrym standardzie, świeżo wyremontowany, położony bezpośrednio nad jeziorem, z własną plażą i strzeżonym kąpieliskiem, bezpieczny, ogrodzony i monitorowany. Pokoje 3- i 4-osobowe z łazienkami. Więcej: www.osrodekplus.pl

TERMIN: 10-20 lipca 2017

WYŻYWIENIE: 3 posiłki i podwieczorek, woda, herbata, soki - bez limitu

CENA: 1949 zł

ORGANIZATOR I KADRA

Organizatorem obozu jest firma sportowo-rekreacyjna Activity mająca duże doświadczenie w pracy z dziećmi (prowadzenie zajęć pływania na dwóch warszawskich basenach, wiele lat pracy jako kadra na sportowych obozach dla dzieci). Nasza kadra to doświadczeni i sympatyczni instruktorzy sportów, absolwenci i studenci AWF, pasjonaci aktywności.

ZGŁOSZENIA

Limit miejsc - 20, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy! Kontakt

comments powered by Disqus