Zespół


#radośćRuchu
Zapisz się

Poznaj nasz team:

Angela Andziak

Instruktorka pływania, absolwentka kursu koncepcji Hallwick. Miłośniczka sportów wodnych, wielbicielka dwóch kółek, która swój dzień rozpoczyna zawsze porcją jogi. Fascynuje Ją ludzki organizm, a szczególnie dietetyka, poszukująca najlepszego paliwa do działania. Uwielbia pracę z dziećmi, bo zarażają uśmiechem, zadają niebanalne pytania i wiele można się od nich nauczyć.

Izabela Bernat

Trenerka pływania II klasy, absolwentka kursu koncepcji Hallwick. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Od przeszło 10 lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi doskonaląc kolejnych zawodników. W przeszłości członkini kadry narodowej w LA, medalistka Mistrzostw Polski w 7-boju. Trenerka personalna, instruktorka LA i gimnastyki korekcyjnej. W swojej pracy stawia na dokładność i systematyczność. Jej poczucie humoru i sportowa energia potrafią zmotywować każdego.

Paweł Borek

Instruktor pływania, ratownik WOPR, wychowanek klubu KSZO Ostrowiec w dyscyplinie piłka wodna. Na co dzień student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pełen pasji do pracy z młodymi i całkiem dorosłymi podopiecznymi. Ze szczególną uwagą podchodzi do kwestii bezpieczeństwa nad wodą, zaszczepiając w pływających czujność i pokorę do tego żywiołu. W swojej pracy ceni najbardziej indywidualne podejście, które w połączeniu z systematycznością przynosi progres.


Kasia Hutny

Założycielka Activity, fizjoterapeutka, terapeutka integracji sensorycznej i metody Halliwick, instruktorka pływania.

Pierwsze kroki w wyczynowym sporcie stawiała w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego na Żoliborzu, gdzie przez około 8 lat, z sukcesami, trenowała pływanie i trójbój nowoczesny.

Od 2009 r. prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Z dużym powodzeniem współpracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi. Ceniona za bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi i umiejętność przekazywania wiedzy w klarowny, atrakcyjny sposób. Ma bogaty warsztat metod i środków i duże doświadczenie. Potrafi oswoić z wodą nawet najbardziej onieśmielonych.

Prywatnie Kasia jest pasjonatką zdrowego stylu życia. Od kilku sezonów amatorsko trenuje triathlon.

Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie z obszaru moich działań, nie zwlekaj i napisz do mnie:

Skontaktuj się ze mną!