Zespół


#radośćRuchu
Zapisz się

Poznaj naszą ekipę:

Karolina Urbańska

Absolwentka AWF, medalistka Mistrzostw Świata Juniorów w Pływaniu, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorów. Pływanie to Jej życie, dlatego z takim zapałem przekazuje wiedzę i pasję swoim podopiecznym. Zaraża dobrą energią i uśmiechem. Na Jej zajęciach na pewno nie można sie nudzić - jest mistrzynią kreatywności.

Angela Andziak

Miłośniczka pływania i sportów wodnych. Wielbicielka dwóch kółek, która swój dzień rozpoczyna zawsze porcją jogi. Fascynuje Ją ludzki organizm, a szczególnie dietetyka, poszukująca najlepszego paliwa do działania. Uwielbia pracę z dziećmi, bo zarażają uśmiechem, zadają niebanalne pytania i wiele można się od nich nauczyć.


Kasia Hutny

Kasia jest magistrem fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Pierwsze kroki w wyczynowym pływaniu stawiała w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego na Żoliborzu, gdzie przez około 8 lat, z sukcesami, trenowała pływanie i trójbój nowoczesny (pływanie, bieganie, strzelanie).

Od 2009 r. prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Z dużym powodzeniem współpracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi. Ceniona za bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi i umiejętność przekazywania wiedzy w klarowny, atrakcyjny sposób. Ma bogaty warsztat metod i środków i duże doświadczenie. Potrafi oswoić z wodą nawet najbardziej onieśmielonych.

Prywatnie Kasia jest pasjonatką zdrowego stylu życia. Od kilku sezonów amatorsko trenuje triathlon.

Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie z obszaru moich działań, nie zwlekaj i napisz do mnie:

Skontaktuj się ze mną!